Всеукраинский образовательный проект комплексной подготовки и развития специалистов IT-индустрии, способных вывести Украину в мировые лидеры.

Specialization courses: IT-courses
 • Max Bilyk
  16.05.2019

  Проходив в ITEA Hub курс «Agile / Scrum» від Володимира Коваля. Вельми задоволений як результатами, так і самої динамікою навчання — в межах досить короткого курсу відкрив для себе багато нового. У групі були як ІТ-фахівці, так і люди не пов’язані з ІТ, і при цьому всім було цікаво.
  Сподобалося включення в процес навчання практичних завдань для відпрацювання описаних методик, а також багато прикладів з реальної практики застосування Scrum в організації.
  На всіх заняттях панував позитивний і конструктивний настрій, всі питання групи були обговорені до найдрібніших деталей.

  Це вже не перший мій курс в ITEA — до цього був Project Management від Дмитра Лозовицький, а також з десяток тренінгів і зустрічей на тематику пов’язану з управлінням проектами. Подобається сама атмосфера в центрі, який заодно є і коворкнгом — мотивує до отримання нових знань та обміну досвідом;)

 • Yaroslav Zdebskyy
  15.05.2019

  Привіт усім. Я пройшов курси HTML CSS та JavaScript в ІТЕА у м.Львів. Задоволений викладачами — створюють гарну, затишну атмосферу, де сприйняття матеріалу дається легко.

  Програма цікава і насичена. Подають основний, важкий для самостійного опрацювання матеріал. Комфортні умови навчання. Багато практики (більше, ніж передбачено програмою — викладач бачить, що студенти справляються легко, додає ще завдань), завдання цікаві, деякі взято з реальних проектів. Великим плюсом (зокрема, для мене) є те, що викладач майже весь час на зв’язку. Це доволі зручно, коли ти практикуєш вдома, а виникають питання, можна вирішити не чекаючи на чергове заняття.

  Стосовно допомоги при працевлаштуванні — адміністратори час від часу пропонували мені різні вакансії (я так гадаю від компаній-партнерів). Також вони рекомендують своїх студентів різним компаніям. Зі мною одного разу зв’язалася компанія, на яку я не подавав заявку — сказали отримали резюме та відгук, саме, із ITEA.

  Дякую ITEA за хороший старт!

 • Sergii Zazymko
  15.05.2019

  Пройшов повний напрямок по РНР. По початку було складно, тому що довелося приділяти навчанню багато часу, але це дало мені великий поштовх у розвитку.
  Програма досить насичена, проходили додатково Git, розбирали Linux, Symfony. Після навчання успішно пройшов стажування, і зараз вже працюю за фахом на позиції Junior PHP developer. На даний момент ходжу на HTML, планую піти на JS.
  Задоволений викладачем по курсу HTML Пашею Колесніковим, завжди розповість про якісь фішки поза програмою.

  Окреме спасибі викладачеві Дмитру Денисову за насичені практичні заняття і за підтримку під час навчання.

 • Arina Yakovenko
  15.05.2019

  Курс UX-design

  На початку квітня завершила у львівській ITEA курс UX-design. Викладачка — діюча UX/UI дизайнерка Олександра Лукавецька, фахівчиня високого класу, дуже компетента в предметі, який викладає. Жодної води, все по ділу, багато практики. Програма виходила за межі просто UX дизайну, і охоплювала також UI, основи бізнес-аналітики, тощо.
  Я взагалі не з IT сфери і на UX прийшла тому, що знання його основ та інструментів часто вимагають для роботи бізнес-аналітика (ким я в результаті й планую працевлаштуватись) , але ще навчаючись на курсі, я взяла своє перше замовлення як UX-дизайнерка. Над ним, власне, зараз і працюю.

  В мене єдина претензія до матеріально-технічного забезпечення: викладацький ноут нам видали слабенький, проектор теж незадовільно працював (погана передача кольорів, недостатня різкість, тощо).

  Але в цілому, я курсом задоволена, тож можу його рекомендувати як початківцям, так і діючим дизайнерам . Зараз взяла в ITEA курс бізнес-аналізу (веде Володимир Довгалюк). Доволі цікаво, компетентно і по ділу.

 • Евгений Кухар
  15.05.2019

  Маю статус УБС. Був на курсі з # base в ITEA за програмою лояльності. Потрапив на базовий курс тому здав онлайн тест з основ програмування на 70% і цього достатньо щоб йти відразу на курс з # base минаючи курс основ програмування.

  Спочатку я не був достатньо обізнаний, і думав що закінчу з # base, потім advanced і зможу шукати роботу. У процесі навчання і спілкування з людьми, я зрозумів, що навіть після advanced знайти роботу буде проблемно. Але курс з # base + курс з # advanced + пів року самостійної роботи можуть дати хороший шанс претендувати на посаду джуна (це мій висновок).

  В ITEA мені говорили, що закінчивши з # advanced з хорошим результатом, їх співробітник допомагає шукати роботу. (Достовірність і правильність цих слів не можу обговорювати так як після з # base змінив напрямок навчання. Через пів року планую потрапити назад на з # advanced, так що потім відпишуся щодо допомоги у працевлаштуванні).

  Дуже сподобалася організація курсів (перерва на каву з печивом, блокнотики / ручки, надають пк тим у кого немає ноутбука).
  Є зворотний зв’язок з викладачем і учнями в чаті. Викладач відповідає на всі питання навіть в нічний час (на 4 заняття прийшов якийсь хлопець на пробне заняття, так він сказав що був на інших курсах в інший академії і там такого зворотного зв’язку між студентами та преподом не було).
  Однозначну плюс курсу була величезна кількість дз. Я б навіть сказав ДУЖЕ величезну, що неодмінно є величезним плюсом для навчання.

  В групі були студенти КПІ, Шевченка, так вони говорили, що за перших 2 заняття курсів зробили практичних завдань більше ніж за рік-півтора універу.

 • Alex Saint
  15.05.2019

  Довго шукав курси по веб-дизайну, пав погляд на курс ITEA по product-design, зупинився на даному навчальному центрі. Написав на пошту перелік питань, отримав відповідь, написав знову — у відповідь тиша. Добре.
  На наступний день подзвонив, поспілкувався з менеджером, сказали що місць вже немає. Питаю коли старт наступної групи — невідомо, розклад плаваюче, все залежить від викладачів.
  Попросили залишити заявку на сайті і описати дану ситуацію. Залишив заявку — ніякого фідбек. Ще через день замовив зворотний дзвінок — тиша.
  Хлопці, працюйте над організацією і зворотним зв’язком.
  P.S. Вже знайшов інші курси.

 • Halyna Minurka
  15.05.2019

  Завершила курс QA Base, полностью довольна им.
  Администратор группы постоянно контролировал уровень удовлетворенности студентов данному курсу.
  Преподаватель группы (Игорь Береговский) чрезвычайно крутой — как преподаватель и непосредственно как QA Enginner.
  Круто, легко и цикавo подавал материал, а также доступно и углубленно отвечал на все вопросы, которые интересовали нас.

  Самое главное, что все знания мне на самом деле понадобились при поиске работы и в конце концов я успешно трудоустроился как tester.

  Поэтому вывод, компания — highly recommended.

 • Kseniya Kuzminova
  15.05.2019

  Перший раз пройшла курси в компанії ITEA, а саме Agile / Scrum викладача Аліни Піддубний і можу його рекомендувати, як новачкам в Scrum, так і тим хто вже працює або думає, що працює по Scrum — почерпнете для себе багато корисного. < br>   Заняття проходять в інтерактивній формі, багато практичних кейсів і аналізу реальних ситуацій, курс захоплює в світ Agile, буквально змінює світогляд.

 • Татьяна
  15.05.2019

  Як на мене, дистанційне навчання — це відмінна ідея, не завжди є можливість бігати по всьому місту на різні курси. А тут можна у зручний для вас час проходити заняття, попиваючи каву.
  Але на практику все одно — будь ласка в офіс.
  Ціна досить демократична для нашого часу.
  Пройшла курс CCNA, що дає знання про основи мереж, загальні поняття про протоколах маршрутизації, комутації в локальних мережах і бездротових мережах.

  В загальному задоволена, це серйозний багаж знань в даній спеціалізації.

 • Анонимный пользователь
  15.05.2019

  Хочу поділитися своїм негативним думкою щодо компанії IT Education Academy. Скажу чесно, що розчарували своїм непрофесіоналізмом в організації, я б сказав навіть розлютили. Хороший перелік курсів, красивий сайт, непоганий підхід до процесу навчання. Але, не без АЛЕ.

  Я звернувся ще в грудні місяці і записався на курси PHP Advanced. Мені підтвердили і запросили пройти тестування, сказали що вже 8 осіб є, так що потрібно поквапиться пройти тест і укласти договір — я погодився і успішно пройшов тест.

  Курс повинен був початися 7 лютого, я оплатив курс раніше на тиждень, ніж значилося в договорі (не пізніш як за 3 дні до початку курсу). Чекав до останнього … 6 лютого о 16:00 вже не витримав і сам набрав. Як завжди, приємний голос милої леді сказав, що отримали гроші, але … курс перенесли на 15 березня. Ось так, без попередження, без повідомлень і в той момент навіть без вибачення — просто повідомили, що група не набралася і перенесли, не було навіть з *** го листи (нехай пробачать мене модератори, але блін, it курси не можуть навіть норм e-mail повідомлення налаштувати).

  Ну ОКЕЙ, чекаємо 15 березня. Я вже на досвіді, пишу їм 1-го березня в фейсбук + дзвоню в той же день і отримую підтвердження, що курс все таки розпочнеться 15 Березня, все буде круто, не переживайте (скрін якщо шо є). При цьому хочу ПІДКРЕСЛИТИ, в розкладі у них була дата старту вказана на 11 травня 0_0, я їм про це повідомив, знову таки і по телефону і в фейсбучек написав, на що отримав відповідь — що це помилка і вони до кінця дня виправлять дату на 15 березня.

  До сумного результату ніхто, нічого не виправив і курс, як уже можна здогадатися, переносять знову і вгадайте на яке число — правильно, на 11 травня. За традицією без повідомлення, без дзвінка, без письма і навіть без поштових голубів.

  При спілкуванні з адміністратором (старшим адміністратором — так мені представилися), вибачалися і казали, що це не їх вина, що вони робили все від них залежне і немає, щоб курс відбувся. Хоча, нагадаю, банально дату ніхто не виправив. Сюди додам, що ITEA коли хочуть — то набирають групу за 2 тижні, адже у них дуже активний аккаунт в фейсбуці, який рекламує фронтенд, фронтенд і іноді ще щось проскакує, але не PHP.

  В загальному якщо плануєте йти на курс до них, особливо на рідкісний курс, непопулярний — то готуйтеся, що можуть переносити кілька разів і в принципі без різниці, були у вас якісь інші плани чи ні, це не їхні проблеми і запам’ятайте — вони роблять все можливе.

 • Evie
  15.05.2019

  Закінчила курси в школі ITEA у напрямку QA Engineer.
  Навчання досить непогане, я б оцінила на середній рівень. Перед початком курсів нас «нагодували» інформацією про те, що більшості студентів вони допомагають з працевлаштуванням! Треба тільки добре вчитися і отримати червоні дипломи по 2м курсам (базовий і просунутий).
  Що я і зробила …. набрала балів за цими двома курсами близько 85 з 100. Ну думаю, точно хоч кілька варіантів підкинуть, допоможуть на початковому етапі ….
  Але, на жаль, змушена залишити поганий відгук, так як ця компанія після закінчення мого навчання поводиться зовсім не так, як обіцяла! Минуло вже 2 місяці — і нічого від них не чути …. я сама дзвонила, з’ясовувала, але на все був 1 відповідь: для вас немає відповідних вакансій!
  Причому, ні на роботу, ні навіть на безкоштовне стажування з можливістю працевлаштування. Я вирішила дізнатися по друзях з групи, питала у людей 5 (з іншими просто не залишилося контактів, всього група з 20 чоловік приблизно) — така ж ситуація — ITEA мовчить. Максимум що від них було — це безкоштовна практика в одній компанії без перспектив працевлаштування — тобто, безкоштовна раб. сила на 1-2 дня. Так, спасибі і за це, але ж це не серйозно ….
  Тому, хлопці, у кого немає заздалегідь готового робочого місця, в цю компанію йти вчитися не рекомендую!
  P.S. Так, і затримали початок другого етапу курсів на місяць …. ну це таке, що не дуже суттєво, хоча і говорить про рівень професіоналізму … коштувало мені задуматися про це раніше і піти доучуватися в іншу компанію.

 • Крістіна
  15.05.2019

  Проходила курс HTML/CSS.

  Викладач Олександр Топчий пояснює і розжовує для новачків все дуже детально, під час заняття підходить до всіх студентів (в групі було приблизно 9 людей, так що така можливість була) і допомагає, зупиняється на проблемних моментах.
  В захист викладача скажу, що йдучи на наступний курс (JS base) всі просились записатись саме до нього :)

  В групі були студенти з різним рівнем підготовки, але з цим проблем не виникало. Курс триває лише місяць і я ставилась скептично до того, що там можна багато чого вивчити, але, мені здаєтся, ми осилили досить багато.
  Загалом, я залишилась задоволеною.

 • Mrrr
  15.05.2019

  Как только закончила курсы по основам графического дизайна.
   Оставалась недовольна то уровнем, то качеством курсов — как и обучают всему, чего обещают, но если посчитать (оплачивала частями, поэтому полный курс для мне был дороже), каждое занятие — это 520 грн. Сразу скажу что ничего нет, чем бы вы ни научились сами на ютубе за 12 минут, занятия того попросту не стоят, как по мне.
   Судя по работам и приложили практических, этот курс также не направлен на развитие вкуса и ориентирования в тенденциях и правилах графического дизайна.
   Крус ты прошел, заплатить — заплатил, а люди все равно делают практические, которые выглядят как презентации в поверпоинт года 2005го. Но это уже субъективно мое впечатление об уровне курсов по соотношению к его цене.

  Во время курсов я очень заболела и не смогла посетить 3 занятия, спросила преподавательницу могу подключиться из дома (опять помним что каждое занятие 520 грн, я не думаю, что было бы сложно поставить ноутбук в аудитории чтобы я могла присутствовать на курсе именно тогда, когда он проходит так ради этого и пошла на них, чтобы сэкономить время в обучении и не разбираться самой по полчаса в вопросах если что-то не работает, не запускается и тд., а не выкраивать время от своей работы, тому подобное). Преподавательница не ответила, догоняла отдельно. Опять — никто не спросил я там успеваю, ни звонка, ни имейлу. Когда пришла и спросила, внезапно говорят что дедлайн для несданих работ неделю — потом они оцениваются ниже.
  Первого же занятия после болезни также узнала о важной практической, дедлайн которой был через три дня. Упомяну, что все практические есть в текстовом формате и распространены на учащихся в форме текстовой практической, но есть мне тогда смысл платить за курсы, где каждое занятие стоит 520 грн, если нет разницы в моем присутствии или видстуности.

  Когда уже во время окончания курса я обсуждала эту ситуацию с преподавательницей (опять же по имейлу) мне сказали что времени отвечать на мои письма не имеют и надо было заводить вайбер, потому что все общение группы проходило там. Во-первых, вайбер у меня есть, во-вторых, впервые слышу что там есть какое-то общение.

  Из-за такого отношения в информировании учащихся и заинтересованности в их прогрессе, я вряд ли буду возвращаться в академию, хотя вообще переехала в город потому что у них выкладывают Юнити и там целый комплекс курсов по геймдева, но они стоят пустые и теперь большое пиання относительно их качества и эффективности также.
  Вероятно, что на курсах производящие сами разработчики Unity можно научиться не хуже практически совсем бесплатное.

  А так считаю деньги зря потраченными, все пропущенные уроки догнала по 12 минут за туториал на ютубе и иногда подглядывая в текстовый мануал для занятия. Поэтому, решайте самостоятельно стоят того эти деньги.

 • Лилия Соловей
  13.05.2019

  Закінчила курс QA Base у Львові.

  Дуже задоволена викладачем (Ігор Берегівський) і інформацією, яку дають на курсі. Ігор відмінно розбирається в питанні, але найголовніше, він говорить зі студентами на зрозумілій їм мові. Завжди круто, коли викладач зацікавлений, щоб людина його зрозумів, а не просто вичитує запланований матеріал. Курс досить інформативний, надається багато додаткових лінків і книг для самостійної роботи. В принципі це і основне. Якщо хочете домогтися успіху потрібно багато працювати вдома, самостійно. Ігор, в свою чергу, допоможе вам розібратися якщо, щось не зрозуміло і дасть розуміння того, в якому напрямку рухатися.

  Є питання в комфортності самих аудиторій. Те душно, то холодно, то смердить після резидентів коворкінгу. Приємного мало, але в цілому не критично.

 • Вадим Мартынюк
  13.05.2019

  В листопаді 2018 закінчив комплексний курс по С ++ (основи програмування, С ++ базовий і просунутий).
  Єдине погане — з різних причин були великі затримки між курсами.

  Разом:
  1. Основи програмування: викладач Олександр Топчій) — чудовий викладач, завдання придумував «по ходу справи» орієнтуючись на групу (навички, успішність). Будучи абсолютним нубом в програмуванні, через півтора місяці, освоїв непогано Javascript, включаючи ООП. Рекомендую.
  2. З ++ Base: була затримка перед початком курсу більше півтора місяця, викладач Бєляков Олександр. Метод навчання — давати багато дрібних завдань «за підручником». Загалом враження негативне, за підсумком — група була не готова до просунутого курсу. Може бути вплинуло те, що це була остання група і викладач йшов на іншу роботу.
  3. С ++ advance — викладач Гапонов Дмитро. Враження абсолютно позитивні. Завдання дає зі співбесід з різних IT контор, матеріалом володіє абсолютно, готує до проходження співбесід, дає реальні життєві поради з працевлаштування та навчання. По завершенню курсу виконав підсумковий проект- Sqlite DB Viewer (GUI Application). За його порадою почав вивчати QML і через місяць співбесід і тестових завдань, влаштувався на позицію інженера програміста в ТОВ Авангард, робити UI для вендінгового обладнання на QML і С ++.
  Рекомендую =).

  До речі, цю вакансію надала академія, за що я вдячний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

click to rate*:
add photo/video

Company Addresses
ул. Машиностроительная 41, ЖК «Smart House», Киев, Украина
бул. Дарницкий, 8В, 02000, Киев, Украина