Beetroot Academy — это шведско-украинская ИТ-школа. Наши студенты получают реальные, практичные знания, обучаясь у преподавателей, которые активно развиваются в своей сфере. Ты готов к своему будущему в ИТ?

Specialization courses: IT
Front-End
900$ - 0 lessons
UI/UX
896$ - 0 lessons
 • Anonim
  27.12.2019

  Всім привіт. Хочу залишити свій відгук про академію, щоб інші не наступали на ті ж граблі, що і я! Я закінчив курс Advanced Javascript + React в Одесі. Працюю вже 2 роки верстальником, маю хорошу базу по Javascript і прийшов в цю академію, так як захотів рости і розвиватися далі. Але на жаль, академія нітрохи не допомогла мені в цьому. Персонал відмінний, HR — суперські, офіс хороший, АЛЕ такий викладач, як Роман Нікіфоров — це найгірший викладач в моєму житті, без перебільшення. Його і викладачем складно назвати, так як ніякої методики викладання він не має. Йде просто суха демонстрація набору коду, ще й в дуже швидкому темпі, без докладного пояснення. Сприймати новий, і досить складний матеріал таким чином — просто нереально звичайній людині. На поставлені йому запитання він відповідає коротко, і якщо ти, або навіть вся група, нічого не розуміє — його це не хвилює, він продовжує начитувати новий матеріал і йде далі. У підсумку виходить якийсь сніжний ком з яких недостатньо матеріалу і в результаті ти просто починаєш ненавидіти цей React. І твоє початкове бажання дуже стрімко згасає. Ах да, і ще такі курси абсолютно нічим не відрізняються від будь-яких інших онлайн-курсів, так як тут ти просто сидиш і дивишся на проектор все заняття, а потім вдома робиш домашку. Сенс тоді добиратися в офіс? Не зрозуміло. Загалом, якщо ви думаєте йти в цю академію і особливо до Романа Никифорову — подумайте тричі! Я взагалі не рекомендую нікому її, просто втрачений час і гроші. І ще хочу сказати, що курси невиправдано дорогі і я б не заплатив і чверті вартості за таке викладання. І ще дуже не сподобалося, що оплату потрібно вносити в якийсь благодійний фонд, щоб академія не платила податки. Беруть такі великі гроші і ще не платять з них податки — це взагалі неприйнятно, я вважаю …
 • Александра
  26.04.2019

  Я закінчила курс UI / UX design junior Beetroot Academy в Кременчуге.Я дуже рада, що в нашому маленькому місті тепер є крута сучасна IT-школа, яка дає реальні знання, а ще, що найважливіше-практичні навички! На курсах реально дають всі , що потрібно, щоб уже відразу працювати! і робити, як треба!) Хочу сказати Величезне спасибі самому крутому викладачеві Саші Бублику і супер-адміну Наталії Неборак! і хлопцям за веселу компанію;)
 • Виктория
  26.04.2019

  Очень понравились курсы UX/UI Design в Beetroot Academy в Кременчуге. Дружелюбная атмосфера, а также ориентированность на практический результат позволяют не только укрепить свои знания, но и расширить свое «незнание». Объяснялся как необходимый минимум, так и актуальные темы, что помогло расширить профессиональный кругозор. Особая благодарность замечательному преподавателю Александру, который отвечал на все вопросы информативно и доступно. Кроме этого, хотелось поблагодарить менеджера Наталью за отличную организацию. Спасибо Beetroot Academy! )
 • Anonim
  24.04.2019

  Учусь здесь 2 месяц на front-end. Поражена подходом к организации работы, отбором учителей и тем, как вдохновляют студентов. Очень надеюсь попасть в те 70% наиболее мотивированных студентов, трудоустраиваются в течение 6 месяцев. Еще большой плюс, что они сами ищут дополнительные возможности для студентов получить грант на обучение: сами встречаются с грантодателями, рекомендуют, супровождують, помогают с юридической стороной. И со Всим студентами подписывают договор, то есть ответственность несут. Хотите удачно войти в мир it, присоединяйтесь к свеклы (beetroot)! :)
 • Гость
  10.01.2019

  «Мы помогаем людям строить прекрасную карьеру в ИТ за несколько месяцев.» Серьезно? А ничего что нужно лет 5 кропотливо изучать комп.наукы что бы стать реальным специалистом? Какой обман!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

click to rate*:
add photo/video

Company Addresses
Киев, Лукьяновский переулок, 6