Мы даем возможность не только улучшить свои профессиональные навыки, но и быть в курсе всех новинок различных направлений нашей сферы

Specialization courses: IT
PHP
416$ - 20 lessons
Python
580$ - 29 lessons
C#.Net
750$ - 43 lessons
Java
700$ - 39 lessons
Front-End
800$ - 45 lessons
QA Engineer
500$ - 27 lessons
 • Валентина
  27.04.2019

  Щось багато негативних відгуків, може вони і правдиві, але хотілося б не поширювати чий то досвід, а розповісти про своє. Закінчив в Main Academy курси Основ програмування в Києві, викладав В’ячеслав, за що я йому дуже вдячний. Смог не тільки доступно почути про інкремент, поліморфізм і об’єктно-орієнтоване програмування, а головне зміг відповісти собі на питання, чи потрібно мені далі займатися програмуванням і яка мова вибрати. Зрозуміло що будь-яка приватна структура хоче заробити, але мені здалося що в Main Academy і правда намагаються надати послугу, а не впарити курси! Але якщо працюєш повний день краще якщо тобі хтось допоможе, направить по шляху отримання знань. Пішов до них на С #, наступний відгук через 5,5 місяців, якщо виживу!
 • Елена
  27.04.2019

  Закінчила курси Тестування ПЗ і Основи програмування (для подальшого вивчення автоматизації тестування). Оцінюю курси на відмінно, тому що отримала великий обсяг базових знань з Тестування за короткий період часу, визначилася з подальшим напрямком розвитку; отримала базове уявлення про програмування за дуже короткий період часу :). В цілому — було цікаво. Плюси: велика, добре структурована програма, відповідає вимогам до вакансій (Тестування). Викладачі — ентузіасти, вчитися цікаво. Добре обладнані, комфортні аудиторії. Мінуси: Технічний модуль (Тестування) дуже стислий, немає модуля Тестування Web-додатків. Організаційні моменти, через перенесення, курси Тестування ПЗ замість 2,5 місяців розтягнулися на 4. Співробітника по кадрам не впіймати. Рекомендації: для курсів Тестування реально потрібна англійська, приблизно Intermediate, обов’язково пройдіть тест на сайті. Перед будь-якими курсами почитайте спеціальну літературу, буде легше. Особисто у мене, домашні завдання (Тестування) займали близько 5 годин на день.
 • Ирина
  23.04.2019

  Так, Main Academy зацікавлені тільки в тому, щоб ти записався / заплатив. А що стосується підтримки з боку адміністрації — ЖИРНИЙ НУЛЬ! Тренувальний сайт був хакнуть якимись умільцями, на всі прохання відновити назад ніхто не звертав уваги тижнями … Обіцяне сприяння в працевлаштуванні (на яке особливо не розраховувала, але якщо вже покладено — надайте) виявилося обіцянкою «якщо мені пришлють вакансії, я з Вами зв’яжуся »… Єдиний плюс в моєму навчанні у них — лектор.
 • Татьяна
  23.04.2019

  Недалекоглядність керівництва на обличчя. Кожен перегляд цього топіка — це потенційно втрачений клієнт. Якщо жадібність цієї компанії не дозволяє повернути гроші одному, потенційно втрачаючи десятки інших учнів прочитали цей пост, жертвуючи репутацією, то варто задуматися, чи дійсно Main Academy в лідерах по навчанню? Тут, напевно, схема така: вкладаються в рекламу і потім відбивають гроші на клюнули дурника. Навчати? — Навіщо ?! Якщо все одно вороття немає =))) Однозначну мінус. І при нагоді, ще кому то розповім!
 • Виктор
  22.04.2019

  Почитав відгуки, знайшов негативний. Хочу перебити позитивним. Я знаю по статистиці, що для деяких написати негативний відгук — задоволення. Іноді це виявляються просто конкуренти. А задоволеним клієнтам чого писати, і так все добре. Бачив я і самохвальние відгуки, коли секретарці платили за те, що б вона під виглядом задоволеного клієнта писала для рівноваги. Так ось. Може у них що і було. Але я вчуся зараз і дуже задоволений. Ні які сидіння перед монітором не замінять одного очного уроку Павла Миколаєва з Main Academy. Я дуже ціную, що потрапив сюди. Переді мною відкривається знання, як перед людиною вилазить вночі з колодязя відкривається зоряне небо. Спочатку бачиш 4 зірки, потім 100500, потім 100500! (Для тупих,! — це факторіал, далі знову текст для вас розумних) Викладачеві не платять за те, що б запитати мене, як я оформив резюме, куди подав, які я вже проходив співбесіди, які там були завдання, як я на них відповів і як це можна було зробити ще краще. А він і про це турбується і витрачає на це час в обід на своїй роботі, що б поперепісиваться з учнем. Там нижче ще є мої відгуки. Всім рекомендую. П. С. У них ще й школа є для дітей. Я зустрів в аудиторії маму, яка оформляла свою дитину і дуже позаздрив цій дитині. Йому будуть викладати НЕ постарілі жовтенята. У яких при Сталіні спина не боліла, які в житті можуть думати і говорити тільки про своє рабське невдалому існування. Які можуть клонувати тільки свій інфантильний менталітет.
 • Настя
  22.04.2019

  Вчуся зараз на курсі Front-end, навчання почалося влітку. По-перше, дуже сподобалася презентація різних мов програмування, щоб можна було вибрати те, що ближче до душі. Сама академія знаходиться поблизу метро Голосіївська, і виглядає зсередини цілком презентабельно, обладнані всім необхідним аудиторії, є кухня на поверсі, кафешка невелика, коротше задоволення доставляє вже саме перебування там, де життя полегшує купа інтерактивних штук. Викладач — Паша — пояснює дохідливо, цікаво, вміє зацікавити, та й хлопцям подобається (приходимо завжди вчасно, практично не пропустили ще жодного заняття). Мені як гуманітарію, по крайней мере, «доходить»)) Чекаю вже коли будемо вивчати ДжаваСкрипт, це буде мега цікаво і корисно. Дякую за корисні знання!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

click to rate*:
add photo/video

Company Addresses
г. Киев ул. Голосеевская 17 (м. Голосеевская), БЦ «Морион», 8 этаж
ул. И.Кудри 33 (м. Дружбы Народов), ТНУ