В Vertex Academy мы делаем особый акцент на: 1. Авторской методике учебных материалов 2. Выискиваем преподавателей, которые действительно умеют объяснять простым, доступным языком. Для нас качество – превыше всего 3. Большое количество часов обучения аудиторно 4. А также онлайн-поддержка во время обучения

Specialization courses:
Java
Front-End
 • Андрей
  14.11.2019

  Пройшов курс Java Start і Java OOP. ДО Vertex починав навчання в іншій компанії. У підсумку все звелося до того, що вивчав Java за матеріалами Vertex під час навчання. Зрозумів, що хочу вчитися в Vertex. Пішов вчитися. Не шкодую і всім рекомендую. Я з програмуванням не стикався, працюю в іншій сфері. Для мене важливо було, щоб складне пояснили простою мовою, щоб була практика. Матеріал на навчанні дається стурктурірованно, від простого до складного, є чіткий план курсу. 80% це практика. Є можливість переглянути уроки в запісі.Чувствуешь, що тебе реально хочуть навчити. Величезна подяка Vertex Academy і моєму викладачеві Дмитру Гавришу.
 • Дмитро
  12.11.2019

  Пройшов курс Java OOP. Починав вчити сам за допомогою різних джерел, але було тяжко розібратись як правильно використовувати добуті знання. Тому я вирішив пройти курс по Javi. Я довго вибирав різні варіанти, пропозицій дуже багато, свій вибір зупинив на Vertex Academy і не пожалкував про це!!!! Хочу подякувати Дмитру Гавришу, бо як учень я дуже не простий, багато питань, як по темі занять та і по іншим темам, які я проходив до того як пішов на курс! Він той вчитель який знає і може навчити інших!
 • Александр
  19.05.2019

  Через деякий час можу написати повноцінний відгук про цю школі. Я закінчив повний курс java (start, oop, prof) близько року тому, проходячи третій курс вже знайшов роботу і на даний момент обіймаю посаду middle java dev. Окрема подяка Igor Hnes & Дмитру Бакумова за отримані знання! Не подумайте, що вихваляти, але чесно сказати, коли я особисто увидил що твориться в інших не менш відомих компаніях, то зрозумів що vertex academy — це відмінний вибір. А тепер конкретика і порівняння: 1. Клас дійсно обладнаний ноутбуками і хорошим проектором для якісної подачі інформації. Так, краще приносити свої ноутбуки — так як легше і швидше буде поглинати інформацію, а не займатися розбором з чужим ноутбуком. Але вони є. У більшості конкуруючих шкіл пояснюють на пальцях і намагаються писати на старих шкільних дошках 2. Інформація подається завжди з поправкою на появу нових технологій. І то що я отримав рік тому застосовується зараз, і буде актуально в найближчий рік точно. В інших школах викладають по інститутських книжкам і дають заїжджену інформацію, яка буде малоефективна. 3. Викладачі в даній школі завжди зупиниться, допоможе, вислухайте питання учня, щоб максимально поліпшити розуміння інформації. Вони знають той матеріал, який викладають! Часто буває в інших компаніях, що читають інформацію з листа і не зупиняються, і навіть не розуміють навідних запитань, тому що не знають матеріал на практиці. 4. Ну і взагалі, навчання в офісній будівлі, а не шкільному приміщенні; знаходяться в центрі, а не за містом; обстановка тепла; кава / чай безкоштовно в перервах можна випити; Але, щоб стати розробником, треба вчитися, вчитися і ще раз вчитися! Всім вдалих досягнень!
 • Антон
  25.03.2019

  Закінчив два курси: Java Start і Java OOP. Дуже сподобалося навчання в Vertex. Викладач Дмитро пояснював все вкрай доступно і постійно опрацьовував матеріал зі студентами, все розжовував так, щоб абсолютно всі все розуміли. Уже записався на курс Java Professional, не терпиться скоріше почати свою кар’єру в Java. Спасибі вам!!!
 • Александр
  21.12.2018

  У грудні 2018 закінчив першу частину курсу Front-end. Спасибі Олесеві за якісне викладання. Інформації було багато, але вона добре структурована і зрозуміла. Дуже важливо приділяти час самостійної роботи і домашніх завдань, щоб освоїти весь обсяг інформації. На відміну від теоретичних курсів, весь матеріал відпрацьовується на практиці з розглядом конкретних прикладів на різних сайтах. Рекомендую цей курс тим, хто готовий виділити час і має хороший стимул для навчання Front-end, результатом будете задоволені! У квітні 2019 закінчив другу частину курсу Front-end. Після проходження всього курсу сформувалося розуміння того, чим займається Front-end розробник, які інструменти використовує і як взаємодіє з іншими учасниками проекту. Всі теми вказані в програмі курсу на сайті Vertex Academy ми пройшли, хоча обсяг інформації був дуже великий, але завдяки прекрасному викладачеві Дмитру, вся інформація легко сприймалася і швидко засвоюється. Рекомендую цей курс всім, кому цікава тема Front-end розробки!
 • Вика
  29.11.2018

  public class VertexAcademy { final String feedback = «Смело рекомендую Vertex Academy всем, кто, например, мечтает окунуться в волшебный мир Java !!! «+ «Учитель — замечательный, без устали, искренне и щедро дарит свои знания и поддержку! :) «+ «Занятия познавательные, проходят интересно, творчески, весело, радостно и энергично! :) «+ «А с другой стороны — обучение, дисциплина, четкое time management и МНОГО настойчивости от учеников «+ «И дополнительный бонус: активизация и ускорение процессов мышления :)) «+ «С помощью System.currentTimeMillis (), не измерила, но по ощущениям, раз в 10! :)) «; }
 • Андрей
  02.06.2018

  Пройшов курс front-end start. Все на високому рівні. Викладач професіонал своєї справи і дуже чуйний. Багато якісно матеріалу на занятті і постійні домашні завдання.
 • Ольга
  12.04.2017

  Щойно пройшла курс Front End Professional, це наступний курс після FE Start. Ділюся своїми враженнями. Стислий, якісно поданий матеріал, викладений гарною українською мовою у виконанні Дмитра Гавриша. З викладачем дуже пощастило, легко, доступно, часом з гумором доносить до слухача складні теми. Швидко дає зворотній зв’язок з виникаючих питань і з виконання домашніх. За 3 місяці дається уява про найактуальніші технології, необхідні для роботи Front End розробника. Велика частина учбового процесу розподілена на виконання домашніх завдань. На скільки якісно ви засвоїте матеріал напряму залежить від добросовісності їх виконання, і від наступної практики їх використання. Великий обсяг літератури на домашнє опановування. Також пропонується розробити landing page, дається 2 досить складних макета на вибір. Одну з даних сторінок зараз виконую, вона доповнить моє портфоліо робіт. Підсумовуючи, для мене курс був однозначно дуже цікавим, і корисним, і ці 3 місяці швидко пролетіли.
 • Мария
  25.01.2017

  Після 15 років роботи дизайнером в поліграфії вирішила спробувати web-розробку. Пройшла індивідуальний курс c викладачем Миколою по Front-end Start. Якщо чесно, спочатку було дуже важко. Але в міру навчання швидкість верстки зростала і прийшло розуміння як на практиці застосовувати отримані знання. Сподобалися запропоновані додаткові джерела інформації: книга, канал на youtube, навчальні сайти з прикладами. Тепер знаю, звідки брати інформацію з різних «красивим спецефектів» на CSS і як їх застосовувати. За час курсу було зроблено 3 сайта. Сподобалося, що вони були абсолютно різні і з продуманим дизайном. Під час навчання багато уваги приділялося адаптивної верстці, халтурити не дозволяли;). Викладач вимагав, щоб сайти виглядали ідеально при будь-якому дозволі монітора. Довелося витратити багато часу на домашні роботи. Але в підсумку після закінчення курсу, відразу взяла в роботу непростий в оформленні сайт. Поки тільки почала над ним працювати, але впевненість в силах є, тому що в новому сайті немає нічого, чого б я вже не робила в домашніх завданнях. Зараз проходжу другий курс — Front-end Professional, все подобається і дуже цікаво!
 • Марійка
  06.09.2016

  Дуже хороша школа! Давно хотіла зайнятися програмуванням, вибрала Vertex спочатку за прийнятну ціну і графік. Найприємнішим було дуже велику увагу, яку приділяють студенту — твій успіх і правда важливий викладачам і організаторам. З усіма було дуже приємно спілкуватися. Ще дуже привернуло те, що тобі допомагають тверезо оцінити свої можливості. Наприклад, вам будуть радити курс, в якому ви зможете більше себе реалізувати, навіть якщо він, по суті, дешевше, тобто організація отримає менше грошей. Це мене дуже підкупило. Програма була зроблена з акцентом на те, щоб учневі все було зрозуміло. Мені іноді хотілося дізнатися побільше, я задавала багато питань. У мене є знайомі початківці викладачі — часто чула від них як питання можуть поставити в незручне становище  Заняття вів справжній програміст, так що відповіді знав на все  По суті мені так сподобалося ходити, що коли старт групи наступного рівня перенесли на місяць, і можна було піти в іншу школу (у мене терміни підганяли), все одно захотілося залишитися і я залишилася. Я вірю, що з таким людяним підходом у школи велике майбутнє  Хочу додати, що була ще одна річ, яку підсвідомо шукала в школі — це атмосфера професії, відчуття того, що ти «в IT» -тобто на вістрі подій  Специфічна термінологія , гиків і все таке — напевно, йшла за цим, і школою Vertex залишилася повністю задоволена 
 • Виталий
  29.08.2016

  Весь курс дуже сподобався !!! Всі викладачі дуже зрозуміло пояснюють. Не важливо вмієш ти щось або взагалі не розбираєшся в програмуванні в результаті з курсів можна піти досвідченим програмістом Курс був ДУЖЕ об’ємним, змістовним, матеріал був поданий в простій і доступній формі, методичний посібник дуже докладний, аудиторія добре обладнана. Всім рекомендую курси в даному навчальному центрі. Дякую за чудове занурення в світ програмування, все було викладено дуже просто і зрозуміло !!! Упевнений, якщо надумаю вивчитися чого-небудь ще, звернуся до компанії Vertex Academy !!!
 • Елена
  25.08.2016

  Всім відомо як важко знайти хороше курси! Переглянуто неймовірну кількість реклами, відгуків … І вже приречено я подзвонила в компанію VERTEX … Цікавий мене курс вже стартував і я мало на що сподівалася. Відповів абсолютно чарівний чоловік Марина і знайшла нестандартне рішення — запропонувала індивідуальні курси по суто цікавлять мене питань. На цю авантюру погодився Сергій — дуже грамотний фахівець і талановитий викладач (не знаю, можливо, пошкодував :)). Особисто для мене знання, отримані на курсах мають велику цінність у професійній діяльності. У цій компанії зібралася команда грамотних і дуже захоплених, небайдужих хлопців. Всім дякую!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

click to rate*:
add photo/video